Katalog firm

APN Cosmetics
APN Cosmetics to polska firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych. Śledząc trendy na światowym rynku oraz głęboko studiując działanie składników aktywnych, tworzymy linie kosmetyczne, wykorzystujące bogactwa natury, dzięki którym możemy celebrować piękno, zdrowy wygląd oraz jak najdłużej zachować młodość.
Arkana
Arkana – polska nowoczesna marka kosmetyków profesjonalnych. Podąża za najnowszymi trendami biochemiczno-fizjologicznymi w kosmetologii, których celem jest autentyczna odnowa skóry.
Aromeda / Naturativ
NATURATIV to polskie certyfikowane kosmetyki naturalne. Są nowoczesne, efektywne, o wyjątkowych aromatach i konsystencjach. NATURATIV oprócz Polski obecny jest w Danii, Szwecji, Finlandii, Belgii, Włoszech, Portugalii oraz w Japonii.
Bandi Cosmetics
Jesteśmy polską rodzinną firmą, od ponad 30 lat robimy to, co umiemy najlepiej - tworzymy niezwykle skuteczne i bezpieczne preparaty do zabiegów kosmetycznych i pielęgnacji domowej. Stosujemy tylko najwyższej jakości surowce kosmetyczne z całego świata o udowodnionym naukowo działaniu. Nieustannie prowadzimy prace laboratoryjno-badawcze nad coraz skuteczniejszymi, innowacyjnymi recepturami.
BIO-LIFE COSMETICS
Firma BIO-LIFE COSMETICS to polski producent, powstała z wielkiej pasji tworzenia kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy. Jej głównym celem jest oferowanie produktów kosmetycznych o bogatych i ciekawych recepturach, natomiast w przystępnej cenie.
Catzy of Poland
CATZY OF POLAND to producent wysokiej jakości kosmetyków do włosów obecny na polskim rynku od 1983 r. Nasze produkty dostępne są zarówno na rynku farmaceutycznym, jak i profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Produkujemy produkty do pielęgnacji (szampony, odżywki, maski), stylizacji (lakiery, nabłyszczacze, olejki, fluidy, żele, kremy) oraz trwałej ondulacji włosów.
Chantarelle Laboratory Derm Aesthetics
CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics to marka profesjonalnych dermokosmetyków, kosmeceutyków oraz innowacyjnego i nieinwazyjnego sprzętu dla gabinetów medycyny estetycznej, gabinetów dermoestetycznych i kosmetycznych oraz dla obiektów SPA. W ofercie marki znajduje się ponad 220 produktów profesjonalnych z szerokim wyborem zabiegów oraz ponad 90 produktów do pielęgnacji domowej.
Coloris
COLORIS to przedsiębiorstwo typu ODM tworzące i produkujące kosmetyki sprzedawane pod obcymi markami. Główną specjalizacją są kosmetyki pielęgnacyjne do ust, oczu, paznokci i preparaty do depilacji. Oferujemy masy kosmetyków według własnych formuł, jako półprodukty lub konfekcjonujemy zgodnie z wymaganiami klientów. Oferujemy: doświadczenie, kreatywność, konkurencyjność cenową oraz stałą, wysoką jakość.
Constance Carroll
British born cosmetic brand, Constance Carroll was launched in 1980 and is the leading budget cosmetics brand in the UK and worldwide.
Dekorglass
Nasza firma jest alternatywą dla rewolucyjnego, innowacyjnego i kreatywnego rynku zdobienia szkła. DEKORGLASS oferuje oryginalne opakowania. Prawie 20-letnie doświadczenie pomaga nam lepiej zrozumieć Twoje potrzeby. Oferujemy nie tylko nowatorskie rozwiązania w dekoracji szkła, ale przede wszystkim doradztwo oraz indywidualne podejście, spełniające Twoje oczekiwania. Od początku 2015 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o konsultacje z zakresu DESIGN, projektowanie oraz wizualizacje 3D, aby przyspieszyć proces wdrożenia. Oferujemy poniższe techniki dekoracyjne: mat chemiczny, malowanie, metalizacja, hot stamping, nadruk, ink jet, laserowanie, aplikacja kalki.
Delia Cosmetics
Delia Cosmetics to rodzinna spółka z polskim kapitałem założona w 1998 roku przez dr Józefa Szmicha. Ma niezwykle bogate portfolio kosmetyczne – kilkaset produktów - oraz ugruntowaną pozycję w 60 krajach na całym świecie. Specjalizuje się w produkcji kosmetyków w czterech kategoriach: koloryzacja i pielęgnacja włosów, kosmetyki do makijażu, lakiery do paznokci oraz kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Innowacyjne podejście do tworzenia kosmetyków, doskonałe zaplecze technologiczne oraz wysoce wykwalifikowana kadra gwarantują najwyższą jakość produktów zgodnych z najnowszymi trendami na rynku.
Dr Retter EC
Dr Retter EC (Private Label Cosmetics & Personal Care Products): opracowywanie formulacji oraz wytwarzanie kosmetyków aptecznych (maści, kremy, żele, płyny i szampony, pomadki ochronne); konfekcjonowanie w tuby laminatowe lub plastikowe o różnych średnicach (⌀13.5, 16.0, 19.0, 22.0, 25.0, 30.0, 35.0, 35.0 oval, 40.0, 50.0, 50.0 oval) i pojemnościach (od 3 ml do 275 ml); konfekcjonowanie w słoiki, butelki, opakowania typu “airless” oraz kartoniki
Equalan Pharma Europe
Equalan Pharma Europe to dynamicznie rozwijająca się firma kosmetyczna specjalizująca się w produkcji dermokosmetyków oraz produktów do codziennej pielęgnacji przeznaczonych zarówno dla klienta indywidualnego, jak i gabinetów kosmetycznych.
Estetica Group
ESTETICA GROUP już od 16 lat zmienia rynek kosmetyczny w Polsce dynamicznie dopasowując się do potrzeb najbardziej wymagających Klientów, zmieniających się trendów i trybu życia.
Hean Fabryka Kosmetyków
HEAN to producent kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych (zał. 1980 r.)
Nasza oferta rynkowa to produkty economy, premium oraz produkty profesjonalne. Posiadamy własne laboratorium R&D, a produkcję kontrolujemy w fabryce w Polsce, dlatego gwarantujemy naszym klientom wysoką jakość, bezpieczny produkt i bardzo korzystną cenę. Od 10 –lat tworzymy równolegle projekty private labels „skrojone”na miarę oczekiwań kontrahentów.
« Początek Poprzedni 1 2 3 Dalej Koniec »

Zobacz film

Newsletter