Katalog firm

Inventia PT
Inventia Polish Technologies Sp. z o.o. powstała w 2003 roku. Pierwszym produktem stworzonym w przedsiębiorstwie był autorski Kolagen Naturalny Inventia®. Następnie w ofercie firmy pojawiły się kolejne niepowtarzalne kosmetyki na bazie natywnego, naturalnego kolagenu.
Jfenzi Perfume Professional
Nietuzinkowe i nowoczesne spojrzenie na perfumy połączone z wieloletnim doświadczeniem na rynku kosmetyki zapachowej pomogło nam stworzyć firmę o spójnej i stabilnej strategii. Korzystanie jedynie ze sprawdzonych komponentów z najwyższej półki, ciągły rozwój, nowoczesne technologie oraz kreatywne rozwiązania pozwalają nam być w czołówce producentów najlepszych perfum.
Marcon Avista
Marcon Avista Sp. z o.o. to rozwijająca się firma czerpiąca z 25-letniej tradycji produkcji kosmetyków. Posiadamy własne laboratorium badawcze, gdzie opracowujemy i wdrażamy nowe, innowacyjne receptury oraz realizujemy projekty z receptur powierzonych(Private Label).

Ponadto świadczymy usługi w zakresie etykietowania i konfekcjonowania. Jesteśmy kreatywni i elastyczni, pomagamy w poszukiwaniu odpowiednich rozwiązań, projektujemy i wyszukujemy opakowania.
Norel Dr Wilsz Cosmetics Laboratory
Laboratorium Kosmetyczne NOREL to firma z wieloletnią tradycją
i doświadczeniem w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała.
Firma współpracuje z wybitnymi fachowcami dermatologii i kosmetologii.
Od wielu lat sukcesywnie rozwija dział kosmetyki profesjonalnej.
Efektem tej pracy jest ponad 30 linii zabiegowych dla gabinetów kosmetycznych,
centrów odnowy biologicznej i SPA.
Oceanic
OCEANIC od 30 lat specjalizuje się w produkcji kosmetyków AA do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Każdego miesiąca firma produkuje 2 mln sztuk produktów, które powstają w nowoczesnej fabryce spełniającej standardy produkcji farmaceutycznej GMP. Kosmetyki AA trafiają do odbiorców w Polsce i 25 krajach świata. Wielokrotnie były nagradzane prestiżowymi nagrodami, wśród nich Superbrands 2012.
Pharmann
Firma Pharmann oferuje zaawansowane linie kosmeceutyków zawierające w swoim składzie peptydy biomimetyczne i dokładnie wyselekcjonowane składniki aktywne. Nasze produkty są wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami, tak aby sprostały współczesnym wyzwaniom stawianym przed branżą kosmetyczną i produktami dedykowanymi do medycyny estetycznej.

W naszym portfolio posiadamy linie kosmeceutyków pozabiegowych, wybielających i anti-aging oraz serie dermokosmetyków przeciwtrądzikowych i emolientów.
Pharmena S.A.
Podstawą działalności firmy PHARMENA S.A. jest inwestowanie w badania i rozwój. Misja firmy to opracowywanie bezpiecznych innowacyjnych kosmeceutyków i farmaceutyków o skuteczności potwierdzonej badaniami klinicznymi. Najważniejszą wartością dla firmy jest zdrowie pacjenta i dbałość o nie poprzez zagwarantowanie bezpieczeństwa i najwyższej jakości oferowanych produktów.
Phenicoptere
Phenicoptere sp. z o.o. stworzyła nową podkategorię na rynku kosmetyków do demakijażu wprowadzając innowacyjne i opatentowane akcesoria GLOV Hydro Demaquillage. Produkty GLOV zmywają nawet mocny makijaż i tusz do rzęs samą wodą i z mikro-precyzją oczyszczają skórę z zanieczyszczeń do 3 miesięcy użytkowania. Jest to możliwe dzięki innowacyjnym mikro-włóknom, które są 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa, mają kształt rozgwiazdy i właściwości elektrostatyczne.
Pierre Rene
Pierre Rene to firma z 20-o letnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Charakteryzuje nas:
• wysoka jakość wyrobów zapewniana przez najlepsze laboratoria badań i wdrożeń
• nowoczesność receptur – wykorzystywanie najnowszych rozwiązań technologicznych w światowej kosmetyce
• innowacyjność opakowań – eleganckich, w przyjaznych formach z dokładnymi informacjami o produkcie
• bogata kolorystyka dostosowana do różnych typów urody oraz indywidualnych upodobań, najmodni
Procosmetica
Procosmetica swoim zakresem obejmuje kompleksową usługę tworzenia kosmetyków zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klientów. Firma została założona 15 lipca 1996. Od tej daty poprzez wspólny wysiłek właścicieli, utalentowanej kadry menedżerskiej oraz oddanych pracowników systematycznie podnosimy portfolio i jakość oferowanych usług. Swój dynamiczny rozwój zawdzięczamy rzetelnej, kompleksowej i indywidualnej obsłudze klienta.
Quiz Cosmetics (PPH BIM)
PPH BIM od 1983 roku jest producentem szerokiej gamy produktów marki QUIZ do makijażu, pielęgnacji, a także opakowań kosmetycznych. Dobrą jakość produktów i profesjonalny serwis gwarantuje posiadany przez nas certyfikat jakości GMP ISO 22716:2007.
Serdecznie zapraszamy potencjalnych klientów zainteresowanych dystrybucją naszych produktów oraz produkcją kosmetyków Private Label. Nasz personel profesjonalnie poprowadzi przez wszystkie etapy produkcyjne.
Slowianka Nail Trends
Slowianka Nail Trends to szkolenia oraz produkty, czyli komplementarny zestaw wszystkiego, czego potrzebuje każdy stylista marzący o rozwoju swojej kariery. Firma jest producentem najwyższej jakości produktów do stylizacji paznokci opracowanych przez Mistrzynię Świata oraz głównego szkoleniowca marki - Natalię Larina.
Stapiz - professional hair cosmetics
Firma produkuje kosmetyki do profesjonalnej pielęgnacji i stylizacji włosów. W jej ofercie znajdują się między innymi szampony, odzywki i maski do włosów.
SWIT PHARMA
SWIT PHARMA to jedna z najszybciej rozwijających się firm kosmetycznych w Polsce.
Synesis
SYNESIS to pierwsza polska butikowa marka kosmetyczna.
Oferuje głownie preperaty BIO – MIMETYCZNE, czyli takie które naśladują budowę skóry.
Kosmetyki BIO- MIMETYCZNE są idealne dla skóry, ponieważ uzupełniają ją w całkowicie naturalny i fizjologiczny sposób.
Mają najniższy czynnik uczulania.
Są zapakowane w specjalistyczne jedyne na świecie szkło, które chroni je przed promieniowaniem słońca.
Dla Gabinetów kosmetycznych oferujemy czyste 24 katarowe złoto.

Zobacz film

Newsletter