Katalog firm

Torf Corporation
Torf Corporation sp. zo.o. powstała w 1989 we Wrocławiu. Od 28 lat, dzięki wysokim europejskim standardom jakości, bogatemu doświadczeniu badawczo-rozwojowemu oraz nowoczesnej technologii, dostarcza klientom bezpieczne, innowacyjne i skuteczne produkty.
Uroda Polska
URODA Polska (poprzednia nazwa firmy Bi-es Polska) powstała w 1996 roku. Obecnie jest jednym z największych polskich producentów kosmetyków zapachowych. Produkuje oraz dystrybuuje wyroby kosmetyczne takie jak wody perfumowane i toaletowe, perfumy, płyny po goleniu, dezodoranty w sprayu, jak i perfumowane, w szkle.
V. Laboratories
Firma V.Laboratories jest producentem wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała oraz profesjonalnych kosmetyków i preparatów fryzjerskich. Jednym głównych odbiorców produkcji V.Laboratories są klienci z sektora Private Label zarówno krajowi jak i zagraniczni. Posiadamy również sze¬roką gamę kosmetyków we własnych liniach produktowych takich jak: Vellie, head’Up, head’Style, BIOCARE.Silk, PROFISIlk, Satinel, Clinic, HAIRbiotic.
Dzięki wysokim standardom produkcji i zarządzania, oraz doświadczonemu personelowi i nowoczesnemu parkowi maszynowemu V.Laboratories posiada certyfikaty jakościowe ISO 22716 oraz BRC Consumer Products.
Verona Products Professional
Verona Products Professional jest firmą kosmetyczną z polskim kapitałem. Rozpoczęliśmy działalność w 2003 roku, a już dziś możemy poszczycić się renomą i miejscem wśród czołowych, krajowych producentów kosmetyków. Opracowujemy unikalne receptury preparatów do makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała, koloryzacji oraz stylizacji włosów, jak też wyrobów perfumeryjnych. Nasze produkty cieszą się zaufaniem wśród Klientów z Polski i coraz większe zainteresowanie wzbudzają wśród konsumentów z ponad 60. innych krajów świata.
Yasumi
Producent kosmetyków, akcesoriów dla Profesjonalistów oraz do pielęgnacji domowej.
Yonelle
Yonelle to luksusowa marka kosmetyczna stworzona specjalnie dla kobiet dojrzałych 40+. Nowatorskie kosmetyki infuzyjne charakteryzują się ponadprzeciętną skutecznością anti-aging osiągniętą dzięki technologii NANODYSKÓW™ -rewolucyjnych nośników substancji aktywnych. Oferta obejmuje luksusowe linie H2O Infusion oraz Infusion i stale się powiększa. W port folio znajduje się również marka kosmetyków profesjonalnych YONELLE MEDESTHETIC oraz ekskluzywny salon Spa.
« Początek Poprzedni 1 2 3 Dalej Koniec »

Zobacz film

Newsletter