Katalog firm

Aflofarm Farmacja Polska
Aflofarm - lider z pasją do innowacji

Aflofarm Farmacja Polska to dynamicznie rozwijająca się polska firma, działająca w sektorze ochrony zdrowia od ponad 25 lat oraz lider rynku w segmencie leków OTC, suplementów diety i nowoczesnych technologii farmaceutycznych.
Alba Thyment
W zgodzie z wielowiekową tradycją zielarską i prostą filozofią „Zdrowie jest piękne” Alba1913 pielęgnuje sztukę kompozycji unikatowych rodzinnych receptur urzeczywistniających w trzecim pokoleniu pochwałę holistycznej wizji piękna jako harmonii ciała i ducha.
Apis
Firma Apis Natural Cosmetics Sp. z o. o. jest doświadczonym producentem kosmetyków. Od 27 lat rozwija swoją ofertę, poszukuje innowacyjnych rozwiązań, kreuje produkty najwyższej jakości. W ofercie marki znajduje się ponad 250 produktów przeznaczonych do gabinetów kosmetycznych, szkół, hurtowni kosmetycznych, SPA i odbiorców detalicznych. Firma Apis jest laureatem wielu nagród.
APN Cosmetics
APN Cosmetics to firma, która swoją działalność opiera na kilkunastoletnim doświadczeniu w branży kosmetycznej oraz na współpracy z nowoczesnym laboratorium badawczo – wdrożeniowym, które zatrudnia wysoko wyspecjalizowanych specjalistów.
Arkana
Arkana – polska nowoczesna marka kosmetyków profesjonalnych. Podąża za najnowszymi trendami biochemiczno-fizjologicznymi w kosmetologii, których celem jest autentyczna odnowa skóry.
Aromeda / Naturativ
NATURATIV to polskie certyfikowane kosmetyki naturalne. Są nowoczesne, efektywne, o wyjątkowych aromatach i konsystencjach. NATURATIV oprócz Polski obecny jest w Danii, Szwecji, Finlandii, Belgii, Włoszech, Portugalii oraz w Japonii.
Ava Laboratorium Kosmetyczne
Laboratorium Kosmetyczne AVA® to najstarsza prywatna firma działająca na rynku polskim od 1961 roku.
Jako jedyna w Polsce posiada licencję na produkcję kosmetyków ekologicznych i certyfikaty jakości ECOCERT potwierdzające ich naturalność i organiczność.

Najwyższa jakość produktów, tradycja i ekologia to główne atuty firmy i elementy wyróżniające Laboratorium AVA® spośród innych firm kosmetycznych.
Bandi Cosmetics
BANDI Cosmetics jest polskim producentem kosmetyków profesjonalnych marki BANDI przeznaczonych dla salonów kosmetycznych i ośrodków SPA. Firma działa od 1986 roku i aktualnie oferuje swoim klientom kilkadziesiąt produktów profesjonalnych, a także pełną gamę kosmetyków detalicznych do pielęgnacji twarzy oraz ciała. W portfolio BANDI znajdują się preparaty do pielęgnacji każdego rodzaju skóry.
Beliso
Od ponad 17 lat zajmujemy się dystrybucją oraz produkcją wysokiej jakości profesjonalnych produktów służących do pielęgnacji i stylizacji włosów. Wszystkie kosmetyki produkowane są w oparciu o najnowocześniejszą technologię, z najlepszych dostępnych na świecie surowców. Od 1995 r. jesteśmy właścicielami marki Cece of Sweden, oferującej szerokie gamę produktów do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów.
Bell
Firma Bell jest liderem oraz uznanym producentem i dystrybutorem kosmetyków kolorowych. Może poszczycić się produktami na najwyższym poziomie światowych standardów.
Nasze produkty są z sukcesem sprzedawane na rynkach kilkudziesięciu krajów, zarówno Europy Środkowo – Wschodniej jak i Europy Zachodniej.
BingoSpa
BingoSpa to polski producent kosmetyków, importer surowców oraz marka kosmetyczna obecna w kilkunastu krajach, która istnieje od 1988 roku i oferuje ponad 500 kosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów.
Bio IQ
BIO IQ to polska marka tworząca wysokie jakościowo kosmetyki naturalnego i ekologiczne. Wszystkie kosmetyki posiadają międzynarodowe certyfikaty ekologiczne Ecocort i Cosmebio. Składy są do 99,99% naturalne, do 38,98% pochodzące z kontrolowanych upraw organicznych.
Kosmetyki BIO IQ bazują na ponad 100 aktywnych ekstraktach roślinnych pozyskiwanych poprzez opatentowaną metodę ekstrakcji, która pozwala zachować aktywny charakter oraz cenne właściwości składników naturalnych w kosmetyku.
BIO-LIFE COSMETICS
Firma BIO-LIFE COSMETICS to polski producent, powstała z wielkiej pasji tworzenia kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy. Jej głównym celem jest oferowanie produktów kosmetycznych o bogatych i ciekawych recepturach, natomiast w przystępnej cenie.
Biogened
Dermedic to marka dermokosmetyków stworzona na bazie doświadczeń dermatologów, kosmetologów i biotechnologów. Przy opracowywaniu receptur produktów dermokosmetycznych, wykorzystujemy najnowsze trendy w dermatologii, stosując się do wytycznych EADV (European Academy of Dermatology and Venerology) dotyczących kierunków w pielęgnacji i leczeniu skóry. Wpływ na kształt oferty mają również innowacje technologiczne, które poznajemy uczestnicząc w licznych targach międzynarodowych, sympozjach i kongresach.
Catzy of Poland
CATZY OF POLAND to producent wysokiej jakości kosmetyków do włosów obecny na polskim rynku od 1983 r. Nasze produkty dostępne są zarówno na rynku farmaceutycznym, jak i profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Produkujemy produkty do pielęgnacji (szampony, odżywki, maski), stylizacji (lakiery, nabłyszczacze, olejki, fluidy, żele, kremy) oraz trwałej ondulacji włosów.
« Początek Poprzedni 1 2 3 4 Dalej Koniec »

Zobacz film

Newsletter