Katalog firm

Aflofarm Farmacja Polska
Aflofarm - lider z pasją do innowacji

Aflofarm Farmacja Polska to dynamicznie rozwijająca się polska firma, działająca w sektorze ochrony zdrowia od ponad 25 lat oraz lider rynku w segmencie leków OTC, suplementów diety i nowoczesnych technologii farmaceutycznych.
Apis
Firma Apis Natural Cosmetics Sp. z o. o. jest doświadczonym producentem kosmetyków. Od 27 lat rozwija swoją ofertę, poszukuje innowacyjnych rozwiązań, kreuje produkty najwyższej jakości. W ofercie marki znajduje się ponad 250 produktów przeznaczonych do gabinetów kosmetycznych, szkół, hurtowni kosmetycznych, SPA i odbiorców detalicznych. Firma Apis jest laureatem wielu nagród.
APN Cosmetics
APN Cosmetics to firma, która swoją działalność opiera na kilkunastoletnim doświadczeniu w branży kosmetycznej oraz na współpracy z nowoczesnym laboratorium badawczo – wdrożeniowym, które zatrudnia wysoko wyspecjalizowanych specjalistów.
Arkana
Arkana – polska nowoczesna marka kosmetyków profesjonalnych. Podąża za najnowszymi trendami biochemiczno-fizjologicznymi w kosmetologii, których celem jest autentyczna odnowa skóry.
Aromeda / Naturativ
NATURATIV to polskie certyfikowane kosmetyki naturalne. Są nowoczesne, efektywne, o wyjątkowych aromatach i konsystencjach. NATURATIV oprócz Polski obecny jest w Danii, Szwecji, Finlandii, Belgii, Włoszech, Portugalii oraz w Japonii.
Bandi Cosmetics
BANDI Cosmetics jest polskim producentem kosmetyków profesjonalnych marki BANDI przeznaczonych dla salonów kosmetycznych i ośrodków SPA. Firma działa od 1986 roku i aktualnie oferuje swoim klientom kilkadziesiąt produktów profesjonalnych, a także pełną gamę kosmetyków detalicznych do pielęgnacji twarzy oraz ciała. W portfolio BANDI znajdują się preparaty do pielęgnacji każdego rodzaju skóry.
Beliso
Od ponad 17 lat zajmujemy się dystrybucją oraz produkcją wysokiej jakości profesjonalnych produktów służących do pielęgnacji i stylizacji włosów. Wszystkie kosmetyki produkowane są w oparciu o najnowocześniejszą technologię, z najlepszych dostępnych na świecie surowców. Od 1995 r. jesteśmy właścicielami marki Cece of Sweden, oferującej szerokie gamę produktów do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów.
BingoSpa
BingoSpa to polski producent kosmetyków, importer surowców oraz marka kosmetyczna obecna w kilkunastu krajach, która istnieje od 1988 roku i oferuje ponad 500 kosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów.
BIO-LIFE COSMETICS
Firma BIO-LIFE COSMETICS to polski producent, powstała z wielkiej pasji tworzenia kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy. Jej głównym celem jest oferowanie produktów kosmetycznych o bogatych i ciekawych recepturach, natomiast w przystępnej cenie.
Catzy of Poland
CATZY OF POLAND to producent wysokiej jakości kosmetyków do włosów obecny na polskim rynku od 1983 r. Nasze produkty dostępne są zarówno na rynku farmaceutycznym, jak i profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Produkujemy produkty do pielęgnacji (szampony, odżywki, maski), stylizacji (lakiery, nabłyszczacze, olejki, fluidy, żele, kremy) oraz trwałej ondulacji włosów.
Chantarelle Laboratory Derm Aesthetics
CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics to marka profesjonalnych dermokosmetyków, kosmeceutyków oraz innowacyjnego i nieinwazyjnego sprzętu dla gabinetów medycyny estetycznej, gabinetów dermoestetycznych i kosmetycznych oraz dla obiektów SPA. W ofercie marki znajduje się ponad 220 produktów profesjonalnych z szerokim wyborem zabiegów oraz ponad 90 produktów do pielęgnacji domowej.
Clarena
Clarena jest firmą działającą w branży kosmetycznej od 16 lat. Szeroka i specjalistyczna oferta prezentowana przez firmę, w skład której wchodzą innowacyjne, wysokiej jakości kosmetyki profesjonalne przeznaczone do salonów kosmetycznych oraz centrów spa, kosmetyki detaliczne oraz urządzenia do zabiegów pielęgnacyjnych pozwoliły firmie stać się liderem na rynku polskim oraz sukcesywnie podbijać rynki zagraniczne. Clarena posiada także wiele nagród branżowymi.
CM Michel
Firma CM Michel jest doświadczonym producentem sektora Private Label, nieustannie rozwija ofertę gwarantując wysokiej jakości produkty, szeroką gamę produktów do pielęgnacji i dekoracji paznokci, ust. Proponujemy szeroką gamę formuł kosmetycznych stworzonych we własnym laboratorium, konkurencyjne ceny i najwyższe standardy produkcji i kontroli jakości potwierdzone Międzynarodowym Certyfikatem GPM.
Coloris
COLORIS to przedsiębiorstwo typu ODM tworzące i produkujące kosmetyki sprzedawane pod obcymi markami. Główną specjalizacją są kosmetyki pielęgnacyjne do ust, oczu, paznokci i preparaty do depilacji. Oferujemy masy kosmetyków według własnych formuł, jako półprodukty lub konfekcjonujemy zgodnie z wymaganiami klientów. Oferujemy: doświadczenie, kreatywność, konkurencyjność cenową oraz stałą, wysoką jakość.
Constance Carroll
British born cosmetic brand, Constance Carroll was launched in 1980 and is the leading budget cosmetics brand in the UK and worldwide.
« Początek Poprzedni 1 2 3 4 Dalej Koniec »

Zobacz film

Newsletter