Katalog firm

Aflofarm Farmacja Polska
Aflofarm - lider z pasją do innowacji

Aflofarm Farmacja Polska to dynamicznie rozwijająca się polska firma, działająca w sektorze ochrony zdrowia od ponad 25 lat oraz lider rynku w segmencie leków OTC, suplementów diety i nowoczesnych technologii farmaceutycznych.
Alba Thyment
W zgodzie z wielowiekową tradycją zielarską i prostą filozofią „Zdrowie jest piękne” Alba1913 pielęgnuje sztukę kompozycji unikatowych rodzinnych receptur urzeczywistniających w trzecim pokoleniu pochwałę holistycznej wizji piękna jako harmonii ciała i ducha.
Apis
Firma Apis Natural Cosmetics Sp. z o. o. jest doświadczonym producentem kosmetyków. Od 27 lat rozwija swoją ofertę, poszukuje innowacyjnych rozwiązań, kreuje produkty najwyższej jakości. W ofercie marki znajduje się ponad 250 produktów przeznaczonych do gabinetów kosmetycznych, szkół, hurtowni kosmetycznych, SPA i odbiorców detalicznych. Firma Apis jest laureatem wielu nagród.
APN Cosmetics
APN Cosmetics to firma, która swoją działalność opiera na kilkunastoletnim doświadczeniu w branży kosmetycznej oraz na współpracy z nowoczesnym laboratorium badawczo – wdrożeniowym, które zatrudnia wysoko wyspecjalizowanych specjalistów.
Arkana
Arkana – polska nowoczesna marka kosmetyków profesjonalnych. Podąża za najnowszymi trendami biochemiczno-fizjologicznymi w kosmetologii, których celem jest autentyczna odnowa skóry.
Aromeda / Naturativ
NATURATIV to polskie certyfikowane kosmetyki naturalne. Są nowoczesne, efektywne, o wyjątkowych aromatach i konsystencjach. NATURATIV oprócz Polski obecny jest w Danii, Szwecji, Finlandii, Belgii, Włoszech, Portugalii oraz w Japonii.
Ava Laboratorium Kosmetyczne
Laboratorium Kosmetyczne AVA® to najstarsza prywatna firma działająca na rynku polskim od 1961 roku.
Jako jedyna w Polsce posiada licencję na produkcję kosmetyków ekologicznych i certyfikaty jakości ECOCERT potwierdzające ich naturalność i organiczność.

Najwyższa jakość produktów, tradycja i ekologia to główne atuty firmy i elementy wyróżniające Laboratorium AVA® spośród innych firm kosmetycznych.
Bandi Cosmetics
BANDI Cosmetics jest polskim producentem kosmetyków profesjonalnych marki BANDI przeznaczonych dla salonów kosmetycznych i ośrodków SPA. Firma działa od 1986 roku i aktualnie oferuje swoim klientom kilkadziesiąt produktów profesjonalnych, a także pełną gamę kosmetyków detalicznych do pielęgnacji twarzy oraz ciała. W portfolio BANDI znajdują się preparaty do pielęgnacji każdego rodzaju skóry.
Beliso
Od ponad 17 lat zajmujemy się dystrybucją oraz produkcją wysokiej jakości profesjonalnych produktów służących do pielęgnacji i stylizacji włosów. Wszystkie kosmetyki produkowane są w oparciu o najnowocześniejszą technologię, z najlepszych dostępnych na świecie surowców. Od 1995 r. jesteśmy właścicielami marki Cece of Sweden, oferującej szerokie gamę produktów do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów.
Bell
Firma Bell jest liderem oraz uznanym producentem i dystrybutorem kosmetyków kolorowych. Może poszczycić się produktami na najwyższym poziomie światowych standardów.
Nasze produkty są z sukcesem sprzedawane na rynkach kilkudziesięciu krajów, zarówno Europy Środkowo – Wschodniej jak i Europy Zachodniej.
BingoSpa
BingoSpa to polski producent kosmetyków, importer surowców oraz marka kosmetyczna obecna w kilkunastu krajach, która istnieje od 1988 roku i oferuje ponad 500 kosmetyków do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów.
Bio IQ
BIO IQ to polska marka tworząca wysokie jakościowo kosmetyki naturalnego i ekologiczne. Wszystkie kosmetyki posiadają międzynarodowe certyfikaty ekologiczne Ecocort i Cosmebio. Składy są do 99,99% naturalne, do 38,98% pochodzące z kontrolowanych upraw organicznych.
Kosmetyki BIO IQ bazują na ponad 100 aktywnych ekstraktach roślinnych pozyskiwanych poprzez opatentowaną metodę ekstrakcji, która pozwala zachować aktywny charakter oraz cenne właściwości składników naturalnych w kosmetyku.
Biogened
Dermedic to marka dermokosmetyków stworzona na bazie doświadczeń dermatologów, kosmetologów i biotechnologów. Przy opracowywaniu receptur produktów dermokosmetycznych, wykorzystujemy najnowsze trendy w dermatologii, stosując się do wytycznych EADV (European Academy of Dermatology and Venerology) dotyczących kierunków w pielęgnacji i leczeniu skóry. Wpływ na kształt oferty mają również innowacje technologiczne, które poznajemy uczestnicząc w licznych targach międzynarodowych, sympozjach i kongresach.
Catzy of Poland
CATZY OF POLAND to producent wysokiej jakości kosmetyków do włosów obecny na polskim rynku od 1983 r. Nasze produkty dostępne są zarówno na rynku farmaceutycznym, jak i profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Produkujemy produkty do pielęgnacji (szampony, odżywki, maski), stylizacji (lakiery, nabłyszczacze, olejki, fluidy, żele, kremy) oraz trwałej ondulacji włosów.
Chantarelle Laboratory Derm Aesthetics
CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics to marka profesjonalnych dermokosmetyków, kosmeceutyków oraz innowacyjnego i nieinwazyjnego sprzętu dla gabinetów medycyny estetycznej, gabinetów dermoestetycznych i kosmetycznych oraz dla obiektów SPA. W ofercie marki znajduje się ponad 220 produktów profesjonalnych z szerokim wyborem zabiegów oraz ponad 90 produktów do pielęgnacji domowej.
« Początek Poprzedni 1 2 3 4 Dalej Koniec »

Zobacz film

Newsletter