Polishcosmetics.pl – polska branża kosmetyczna

ESITO kosmetyki naturalne

ESITO, co z języka włoskiego oznacza rezultat, to bezpieczne i skuteczne w działaniu kosmetyki, odpowiednie do pielęgnacji skóry wymagającej i wrażliwej.
Esito to część codziennego rytuału dbania o zdrowie i gwarancja zachowania naturalnego piękna na dłużej. To wszystko napędzane jest wiarą, że to, co aplikujemy na naszą skórę, jest tak samo ważne jak zdrowe odżywianie czy sen.

KOSMETYKI ESITO
są bogactwem wysokiej jakości naturalnych olejów i tłuszczy roślinnych, wyselekcjonowanych ekstraktów roślinnych, certyfikowanych surowców, a także, wartościowych dla skóry, naturalnych dodatków.

Powstają z wykorzystaniem nowoczesnych technologii branży kosmetycznej, substancji aktywnych – nietoksycznych, działających synergistycznie i biostymulująco, o udokumentowanych, potwierdzonych badaniami, właściwościach; zawierają również syntetyczne, w pełni bezpieczne surowce technologiczne, które podnoszą skuteczność ich działania.

Twórcy marki ESITO zadbali, aby ich kosmetyki były skuteczne, bezpieczne, wolne od szkodliwych substancji, oparte głównie na składnikach naturalnych, które pielęgnują skórę, wspierając jej naturalne funkcje.
BEZPIECZNE DLA SKÓRY
Receptury kosmetyków ESITO zawierają wyselekcjonowane składniki roślinne, certyfikowane surowce, wysokiej jakości naturalne oleje i tłuszcze roślinne. Znajdziemy w nich minimum 95% składników naturalnych. Są pozbawione szkodliwych substancji chemicznych, parabenów, fenoksyetanolu, PEG-ów, silikonów, wazeliny, parafiny i innych substancji ropopochodnych oraz syntetycznych barwników. Naturalnym składnikom towarzyszą też substancje syntetyczne, ale tylko te w pełni bezpieczne. Ich obecność pozwala kosmetykom ESITO działać skuteczniej, ograniczyć możliwość ryzyka wywołania alergii, a także chronić zasoby przyrody, zwłaszcza zagrożone wyginięciem.
SKUTECZNE W DZIAŁANIU
Kosmetyki ESITO ukierunkowane zostały na skuteczność działania. To silne antyoksydanty. Wyraźnie regenerują, głęboko i długotrwale nawilżają, odżywiają i napinają skórę. Zmniejszają zmarszczki i zapobiegają utracie wilgoci ze skóry. Wzmacniają skórę i zapewniają jej młody wygląd.
PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA
Troska o środowisko jest bardzo ważnym elementem filozofii marki. W kosmetykach ESITO nie ma surowców pochodzących z roślin, które są umieszczone na liście CITES Konwencji Waszyngtońskiej (lista gatunków zwierząt i roślin zagrożonych wyginięciem). Produkty ESITO są zapakowane bardzo oszczędnie, w szklane, przyjazne środowisku opakowania bezpośrednie.

Adres:
Główna
55-120 Paniowice
Województwo: dolnośląskie

Telefon:+48570703103
E-mail:biuro@esitokosmetyki.pl
Strona WWW: www.esitokosmetyki.pl

Dział eksportu:
Jolanta Dyjakon
współwłaściciel
+48662258381
biuro@esitokosmetyki.pl

Oferowane usługi/produkty:

  • Produkcja

Produkcja kosmetyków:

  • Private label – produkcja kontraktowa

Typy produkowanych kosmetyków:

  • Twarz

Kosmetyki:

  • Białe (pielęgnujące)

Kosmetyki białe:

  • peeling skóry

Opakowania:

  • Szklane

Dodatkowa charakterystyka:

  • Popularne, przeznaczone do szerokiej dystrybucji
  • Luksusowe

Zdjęcia: