Polishcosmetics.pl – polska branża kosmetyczna

Katalog firm 

Wyróżnieni producenci

Verona Products Professional jest firmą kosmetyczną z polskim kapitałem. Rozpoczęliśmy działalność w 2003 roku, a już dziś możemy poszczycić się renomą i miejscem wśród czołowych, krajowych producentów kosmetyków. Opracowujemy unikalne receptury preparatów do makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała, koloryzacji oraz stylizacji włosów, jak też wyrobów perfumeryjnych. Nasze produkty cieszą się zaufanie

APN Cosmetics to firma, która swoją działalność opiera na kilkunastoletnim doświadczeniu w branży kosmetycznej oraz na współpracy z nowoczesnym laboratorium badawczo – wdrożeniowym, które zatrudnia wysoko wyspecjalizowanych specjalistów.

Arkana – polska nowoczesna marka kosmetyków profesjonalnych. Podąża za najnowszymi trendami biochemiczno-fizjologicznymi w kosmetologii, których celem jest autentyczna odnowa skóry.

NATURATIV to polskie certyfikowane kosmetyki naturalne. Są nowoczesne, efektywne, o wyjątkowych aromatach i konsystencjach. NATURATIV oprócz Polski obecny jest w Danii, Szwecji, Finlandii, Belgii, Włoszech, Portugalii oraz w Japonii.

Jesteśmy polską rodzinną firmą, od ponad 30 lat robimy to, co umiemy najlepiej – tworzymy niezwykle skuteczne i bezpieczne preparaty do zabiegów kosmetycznych i pielęgnacji domowej. Stosujemy tylko najwyższej jakości surowce kosmetyczne z całego świata o udowodnionym naukowo działaniu. Nieustannie prowadzimy prace laboratoryjno-badawcze nad coraz skuteczniejszymi, innowacyjnymi recepturami.

Firma BIO-LIFE COSMETICS to polski producent, powstała z wielkiej pasji tworzenia kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy. Jej głównym celem jest oferowanie produktów kosmetycznych o bogatych i ciekawych recepturach, natomiast w przystępnej cenie.

CATZY OF POLAND to producent wysokiej jakości kosmetyków do włosów obecny na polskim rynku od 1983 r. Nasze produkty dostępne są zarówno na rynku farmaceutycznym, jak i profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Produkujemy produkty do pielęgnacji (szampony, odżywki, maski), stylizacji (lakiery, nabłyszczacze, olejki, fluidy, żele, kremy) oraz trwałej ondulacji włosów.

CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics to marka profesjonalnych dermokosmetyków, kosmeceutyków oraz innowacyjnego i nieinwazyjnego sprzętu dla gabinetów medycyny estetycznej, gabinetów dermoestetycznych i kosmetycznych oraz dla obiektów SPA. W ofercie marki znajduje się ponad 220 produktów profesjonalnych z szerokim wyborem zabiegów oraz ponad 90 produktów do pielęgnacji domowej.

COLORIS to przedsiębiorstwo typu ODM tworzące i produkujące kosmetyki sprzedawane pod obcymi markami. Główną specjalizacją są kosmetyki pielęgnacyjne do ust, oczu, paznokci i preparaty do depilacji. Oferujemy masy kosmetyków według własnych formuł, jako półprodukty lub konfekcjonujemy zgodnie z wymaganiami klientów. Oferujemy: doświadczenie, kreatywność, konkurencyjność cenową oraz stałą, wysoką j

British born cosmetic brand, Constance Carroll was launched in 1980 and is the leading budget cosmetics brand in the UK and worldwide.

Nasza firma jest alternatywą dla rewolucyjnego, innowacyjnego i kreatywnego rynku zdobienia szkła. DEKORGLASS oferuje oryginalne opakowania. Prawie 20-letnie doświadczenie pomaga nam lepiej zrozumieć Twoje potrzeby. Oferujemy nie tylko nowatorskie rozwiązania w dekoracji szkła, ale przede wszystkim doradztwo oraz indywidualne podejście, spełniające Twoje oczekiwania. Od początku 2015 roku poszerzy

Delia Cosmetics to rodzinna spółka z polskim kapitałem założona w 1998 roku przez dr Józefa Szmicha. Ma niezwykle bogate portfolio kosmetyczne – kilkaset produktów – oraz ugruntowaną pozycję w 60 krajach na całym świecie. Specjalizuje się w produkcji kosmetyków w czterech kategoriach: koloryzacja i pielęgnacja włosów, kosmetyki do makijażu, lakiery do paznokci oraz kosmetyki do pielęgnacji twarz

Dr Retter EC (Private Label Cosmetics & Personal Care Products): opracowywanie formulacji oraz wytwarzanie kosmetyków aptecznych (maści, kremy, żele, płyny i szampony, pomadki ochronne); konfekcjonowanie w tuby laminatowe lub plastikowe o różnych średnicach (⌀13.5, 16.0, 19.0, 22.0, 25.0, 30.0, 35.0, 35.0 oval, 40.0, 50.0, 50.0 oval) i pojemnościach (od 3 ml do 275 ml); konfekcjonowanie w słoiki,

Equalan Pharma Europe to dynamicznie rozwijająca się firma kosmetyczna specjalizująca się w produkcji dermokosmetyków oraz produktów do codziennej pielęgnacji przeznaczonych zarówno dla klienta indywidualnego, jak i gabinetów kosmetycznych.

ESTETICA GROUP już od 16 lat zmienia rynek kosmetyczny w Polsce dynamicznie dopasowując się do potrzeb najbardziej wymagających Klientów, zmieniających się trendów i trybu życia.

Harper Hygienics S.A. was estabilished in 1990. Over the years it has been building up its market position in personal hygiene, baby care and business sectors, eventually becoming the leader of the Polish market, offering brand products and own brands for retail chains.