Polishcosmetics.pl – polska branża kosmetyczna

Looksus Lashes

Looksus Lashes to 13 lat doświadczenia w zakresie sprzedaży produktów do pielęgnacji i stylizacji rzęs (od 2007 r.) – firma była pierwszą profesjonalną firmą tego typu w Polsce.

Cały czas śledzimy nowe trendy pojawiające się na rynku i dzięki temu możemy zaoferować szeroką ofertę produktów, co roku pojawiają się nowe kolekcje produktowe świadczące o tym, że firma ciągle się rozwija.

Posiadamy kilka produktów, które są autorskimi pomysłami i niedostępnymi u firm konkurencyjnych.Są unikatowe na skalę światową (m.in. Głowa do ćwiczeń, która jest w procesie legalizacji patentowej), na bieżąco poszukujemy nowych pomysłów, unikatowych i konkurencyjnych.

Cały czas udoskonalamy oferowane produkty znajdujące się już od lat na rynku i w ten sposób znacznie wzrasta konkurencyjność produktów względem produktów konkurencyjnych, (posiadamy serie zapachowe produktów takich jak primery, szampony do rzęs, removery; jako jedyni na świecie posiadamy tak szeroką gamę wersji zapachowych wyżej wymienionych produktów (zapachy: bananowy, truskawkowy, mango, jaśminowy, wiśniowy, kokosowy), co jest niezmiernie konkurencyjne; 95% firm konkurencyjnych posiada tylko bezzapachowe wersje).

Przywiązujemy szczególną wagę do jakości, nie posiadamy w swojej ofercie bardzo tanich i tym samym bardzo niskiej jakości produktów; pomimo bardzo wysokiej jakości, ceny produktów są bardzo konkurencyjne dzięki wypracowanych rabatom i wieloletniej współpracy z wieloma fabrykami; ceny są atrakcyjniejsze od cen proponowanych przez konkurencję od 30% do 60% mniej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie opracować nowe unikatowe wzory z warunkami na wyłączność, w ten sposób zabezpieczamy się przed skopiowaniem unikatowych wzorów i formuł oraz stajemy się bardzo konkurencyjni posiadając jako jedyni na świecie dane wzory produktowe.

Produkty Looksus Lashes cieszą się dużą popularnością nie tylko w Polsce, ale także na rynkach europejskich.Firma przywiązuje ogromną wagę do tworzonych receptur i projektów produkując nowe produkty i udoskonalając rynek oraz odpowiadając na zapotrzebowanie klientów, uatrakcyjniając tym samym pracę stylistek. Wszystkie produkty wykonywane są z najwyższej jakości składników,zapewniających wysoką trwałość i efektywność. Co roku przedstawiamy na kosmetycznych targach międzynarodowych szereg nowości pokazując, że ciągle rozwijamy swoją ofertę. Dzięki udziałowi w międzynarodowych targach kosmetycznych Firmie udało się nawiązać współpracę z partnerami zagranicznymi.

Adres:
Zwycięska 14cd/c
53-033 Wrocław
Województwo: dolnośląskie

Telefon:+ 48 71 725 62 00
E-mail:biuro@looksuslashes.pl
Strona WWW: looksuslashes.pl

Dział eksportu:
Patrycja Stanik
Właściciel firmy
+ 48 660 160 126
looksuslashes@gmail.com

Oferowane usługi/produkty:

  • Produkcja

Produkcja kosmetyków:

  • Private label – produkcja kontraktowa
  • Marki własne

Typy produkowanych kosmetyków:

  • Twarz

Kosmetyki:

  • Inne

Opakowania:

  • Plastikowe

Kosmetyki kolorowe:

  • henna kosmetyczna

Dodatkowa charakterystyka:

  • Profesjonalne

Zdjęcia: