Polishcosmetics.pl – polska branża kosmetyczna

Phenicoptere

Tworząc GLOV myślałyśmy o każdej kobiecie na świecie!


Początki GLOV sięgają 2012, a jego historia to również opowieść o przyjaźni dwóch kobiet, które chciały zrewolucjonizować świat kosmetyczny.

Zrobiły to dzięki pomysłowi, który zrodził się podczas rytuału demakijażu wykonywanego codziennie po powrocie do domu. Uciążliwe zmywanie twarzy niezliczoną ilością płatków kosmetycznych i płynów do demakijażu, podsunęło im pomysł na stworzenie produktu do szybkiego demakijażu za pomocą tylko wody!

GLOV zmywa nawet mocny makijaż i tusz do rzęs tylko za pomocą wody, jest wielokrotnego użytku, nawet do 3 miesięcy użytkowania. Akcesoria GLOV są niezwykle delikatne dla skóry i nie wywołują podrażnień nawet przy skórze atopowej (potwierdzone laboratoryjnie). Obecnie portfolio GLOV obfituje w produkty do pielęgnacji twarzy, a także ciała (antycellulitowe rękawice) czy sety okolicznościowe, które podążają za współczesnymi trendami.Włókna GLOV zostały stworzone w mikro-technologii. Są one do 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa, maja właściwości elektrostatyczne. Dzięki temu GLOV z mikro-precyzją usuwa makijaż i zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Pozostawia ją miękką i gotową do nałożenia pielęgnacyjnych kosmetyków. Jest coś jeszcze - GLOV to nie tylko demakijaż. To także zachowanie prawidłowego pH Twojej skóry, delikatny peeling i poprawa mikrocyrkulacji skóry. Produkt z powodzeniem zastępuje używanie 5 produktów kosmetycznych, takich jak: płyn do demakijażu twarzy, żel do mycia twarzy, płyn do demakijażu oczu, peeling, wodę miceralną i płatki kosmetyczne.

„Wierzymy, że czyniąc rytuał demakijażu prostszym i szybszym dajemy Ci czas na inne przyjemności. To w jaki sposób traktujesz swoją skórę wpływa na Twoje samopoczucie i doskonały wygląd. GLOV to rękawice do demakijażu, które poprawią jakość Twojego życia.” –z dumą mówią pomysłotwórczynie.

W 2013 na rynek wkroczyła rękawica GLOV. Nasze produkty zaprojektowano w Polsce, ale nowatorskie rozwiązania sprawdziły się również w innych krajach, co doprowadziło do gwałtownej ekspansji globalnej. Produkty GLOV są dostępne obecnie w ponad 50 krajach. Nasze produkty można zakupić online lub w punktach sprzedaży na całym świecie, takich jak Sephora, Douglas, francuskim Monoprix, niemieckim DM.


Więcej informacji: pl.glov.co

Instagram. GLOV.official

FB: GlovOfficial

Adres:
ul. Chocimska 14A/101
00-791 Warszawa
Województwo: mazowieckie

Telefon:+ 48 577 514 308 , +48 577 111 675
E-mail:contact@phenicoptere.com
Strona WWW: https://glov.co

Dział eksportu:
Ewa Dudzic
Wiceprezes Zarządu
+48 669111996
contact@phenicoptere.com

Oferowane usługi/produkty:

  • Produkcja

Produkcja kosmetyków:

  • Marki własne

Typy produkowanych kosmetyków:

  • Twarz

Zdjęcia: